Головний колір Пантон 2018 у «Босфор Текстиль»

 Колір Пантон 2018

Ultra Violet (ультрафіолет) — колір 2018 року, за визнанням компанії Pantone. Глава компанії Леатріс Ейсман охарактеризувала його як «складний і загадковий відтінок, який пробуджує дух винахідництва та уяви» .Трендовий колір вселяє своїм власникам більшу впевненість в собі і надає змогу сміливо дивитися в майбутнє.

Можна відзначити те, що відомі бренди, такі як Chanel, Fendi, Gucci, Miu Miu і Prada, активно використовують головний колір Пантон 2018 у своїх колекціях.

Для наших клієнтів ми підібрали тканини модного відтінку, які безсумнівно підкреслять ваш образ. Незважаючи на те, що у нас широкий асортимент і велика колірна гама, особливу увагу ми приділяємо плащовій тканині у відтінках Пантону 2018 року.

Яку купити плащевку, щоб бути в тренді?

300T MILK Mave Crystal — це плащівка «на молоці», яка завдяки своєму просоченню підсилює яскравість і блиск, а також зменшує прозорість тканини. Матеріал не пропускає повітря, захищає від вітру і не вигоряє на сонці.

310T CIRE Iron Mauve плащівка виконана з якісних матеріалів, має вологовідштовхувальні властивості. З неї шиють пуховики, куртки, плащі, жилетки, комбінезони та ін. Курткова тканина Лаке має досить низьку вартість, тому останнім часом її почали застосовувати як підкладкову тканину. За нею легко доглядати. Прати рекомендують за 35 °С, не використовуючи відбілювачів. Прасувати за температури, що не перевищує 100 °С.

Модна тканина для підкладки

Для того щоб підкреслити деталі, ми пропонуємо вам три найактуальніші підкладки цього сезону.

170T Mauve Crystal — модна тканина для підкладки зі 100 % поліестеру щільністю 170Т. Це одна з найпоширеніших підкладок. Вона недорога, міцна і зручна в роботі. Її використовують як підкладку для більшості видів легкого верхнього одягу, зокрема вітровок, плащів, осінньо-весняних курток і т. ін. Так само її застосовують для пошиття прапорів, штор, аксесуарів, головних уборів і т. ін.

Caтин Mauve Crystal вирізняється своєю структурою. Цей матеріал досить міцний, його легко драпірувати, і він не деформується під час розтягування. Гладка і м'яка підкладка сатин приємна на дотик, не псується після прання за дотримання температурного режиму. Підкладковий сатин вирізняється гарною теплопровідністю, тому його прийнято використовувати для вивороту в пальтах, шубах, жакетах і костюмах.

230T TWILL Mauve Crystal — підкладка високої якості щільністю 230Т. Ця підкладкова тканина має незвичайну фактуру. Завдяки особливому плетенню волокон виходить дизайн у діагональну смужку, тому матеріал і називають діагональ (twill). Підкладка ця якісна, міцна і довговічна. Під час тривалого носіння не змінюється в розмірі.

Якщо ви не можете визначитися з відтінком, матеріалом або залишилися питання, наші консультанти завжди допоможуть вам знайти потрібний матеріал і зробити замовлення на сайті.

Читайте также: